KLICTRAVEL.CZ > Pec pod Sněžkou > Horský hotel Kladenka ***

Horský hotel Kladenka ***
Pec pod Sněžkou

Hotýlek, obklopený horskými loukami, leží na kraji lesa v horní části Javořího dolu v Peci pod Sněžkou ve výšce 1005 metrů nad mořem. Kladenka je vzdálena dva kilometry z centra Pece pod Sněžkou směrem na Černou horu. V letních měsících lze využít vlastní hotelové parkoviště, v zimě Vás přivezeme z našeho parkoviště rolbou, konstruovanou k přepravě osob nebo sněžným skůtrem. K dopravě na Kladenku lze též využít místní taxi skůtr.

Celoročně je k dispozici 52 lůžek v devatenácti 2 – 5 lůžkových pokojích a jednom čtyřlůžkovém apartmánu. Veškeré pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením se sprchovým koutem, televizí s digitálním příjmem a většina z nich nabízí romantický, slunný výhled na panorama Krkonoš. Pokoje lze na požádání dovybavit zařízením pro pobyt s malými dětmi (postýlka, minilednička, varná konvice, teploměr, nočník atd.). Veškeré prostory hotýlku jsou pokryty wifi sítí pro připojení k internetu. V prostorách hotýlku se nekouří cigarety a doutníky. Jako kuřárna poslouží terasa nebo kryté zádveří.

Vedle příjemné restaurace u nás najdete vyhřívaný bazén, saunu, laserovou střelnici, stolní tenis, fotbálek, šipky, kulečník, ruletu a příjemné zázemí s řadou společenských her.

Kontaktní informace

Horský hotel Kladenka *** Pec pod Sněžkou

REZERVACE UBYTOVÁNÍ
Horský hotel Kladenka *** - Pec pod Sněžkou

Horský hotel Kladenka ***

Bazén Cykloturistika Parkoviště Sprcha TV WC Restaurace Bar Snídaně Zvířata povolena Nekuřácké pokoje Internet Apartmán Dětský koutek Krytý bazén Kulečník Stolní tenis Venkovní gril

Rodiny s dětmi * Zima / Léto * Kavárna * Lyžárna * Masáže * Pedikura * Střelnice * Šipky * Terasa

Aktivity:

cyklistika * lyžování / snowboarding * vysokohorská turistika * běžky * dovolená s dětmi * školní akce

 

Horský hotel Kladenka *** - Odeslat dotaz na ubytování

Dotaz
  

Opište prosím kontrolní kód na obrázku.